ЩО ТАКЕ ЛАВ СТОРІ (LOVE STORY), фотограф Олександр Данчевський
Олександр
Данчевський
фотограф
+380677911393
(
Kyivstar
)

+380633086753
(
Лайф
)

Фото / Photo
VIDEO (Fix Team)
PHOTO SCHOOL
Статті / Articles
Послуги / Services
Про мене / About me
Ціни / prices
Контакти / Contacts
Статті / Articles » ЩО ТАКЕ ЛАВ СТОРІ (LOVE STORY)

ФОТОЗЙОМКА ЛАВ СТОРІ (LOVE STORY)

Якщо ви хоч раз шукали фотографа для себе чи на весілля, ви напевно зустрічали пропозиції по зйомках Love Story.
Що ж це за тип фотосесії? Давайте розберемося! У цій статті я розповім вам про зйомку Love Story

  • Що таке лав сторі? 

Лав Сторі (Love Story) - це зйомка закоханої пари, як правило, відображає романтичну зустріч і прогулянку молодих (від англійського Love Story - Історія кохання). 
Фотосесія Love Story,  це тип зйомки, який у свою чергу може бути виконаний в різних жанрах.
Кінцевий результат Love Story, в моєму розумінні, і виконанні - це відеоряд з фотографій, під музику, який має сюжетну лінію.

Найчастіше лав сторі знімають весільні фотографи, в якості додаткової послуги для весілля. З цієї причини така зйомка стала асоціюватися з весіллям, хоча це не зовсім вірно. 
У зйомці Love Story, перед весіллям, є маса плюсів. Найголовніше, це під час такої фотосесії пара знайомиться з фотографом у робочих умовах. Це допомагає і парі, і мені, як фотографові, більше зрозуміти один одного. Це, в свою чергу, дуже полегшує роботу в день весілля, коли час зйомки обмежений і потрібно працювати на "максимальних обертах". 

  • Де знімають Love Story

Зазвичай, зйомка Love Story проводиться в парку, в місті або в інтер'єрі. Наш Львів, сам по собі є чудовим місцем, де не тільки можна зняти Love Story, але і справді відчути його.
В якості інтер'єру, мені подобається знімати у Львівських кав'ярнях. Що до природи, то маємо багато варіантів: від парку Костюшка, до Замків, біля Львова.  
Коли гарна погода, то варто використати можливість, і познімати навулиці!
У якійсь мірі погана погода може зіграти на руку як фотографу, так і парі. Фотографії будуть цікаві і незвичайні, і мало хто зможе похвалитися такою оригінальною фотосесією. 

  • Як проходить зйомка?

На цьому етапі багато чого залежить від пари і її настрою.
Але, Love Story у моєму розумінні - це не просто фотографії для обкладинки, де закохані позують на красивому фоні. Love Story, перш за все - це історія, яка у фотографіях розказує про людей. Має сюжетну лінію. І після перегляду, залишається враження, що знаєш героїв Лав сторі, відчуваєш їхнє кохання, розумієш що вони разом - не випадково!
Для того, щоб зняти Love Story, я особисто спілкуюсь з парою, щоб, чим побільше дізнатися про них. Я ставлю багато запитань, і ми разом придумуємо сюжет зйомки.
Буває й так, що зйомка проходитьбез попередньої підготовка, а по фактичних подіях. Це наприклад, коли пара приїхала у Львів, і захотіла зняти фотосесію. Тоді ми разом працюємо і вкінці виходить моє Love Story. Пара може і не здогадуватись про те, що я протягую через фотосесію якийсь сюжет.

Ось, наприклад, у попередньому відео, пара приїхала у Львів на романтичні вихідні. Вони давно одружені, але їхні друзі з Києва приготували їм сюрприз. Попросили мене зняти їм Love Story, але щоб вони не зовсім знали про кінцевий результат фотосесії.
Ми зустрілись, прогулялись містом, посиділи у кафе, при цьому пофотографувались. Через тиждень, друзі цієї пари прийшли до них у гості, вже у Києві, і подарували готове Love Story.  Ось цитата: " Вчера показывали им Ваше видео - они просто в ВОСТОРГЕ!!!!))) Дуже вам дякую)"

  • Як підготуватися до зйомки лав сторі? 

Кожен знає свої сильні і слабкі сторони, виходячи з цього постарайтеся напередодні зробити так, щоб виглядати на фотозйомці максимально вільно і природно. А з приводу Мейкап - я раджу наносити мінімальний мейк.

Пам'ятайте, Love Story, у моєму розумінні, це історія про Вас. Тому будьте собою, і все вийде!

І найголовніше - не треба хвилюватися, фотосесія повинна приносити задоволення, а фотограф вам завжди допоможе і підкаже, як і що зробити для кращого результату.

Більше мохіх Love Story Ви можете переглянути тут

Стаття "Для чого Вам фотограф":

Послуги по зйомці Лавсторі: